Zdjęcie: Estrada Rzeszowska

Trzy poranne kursy kultowym autobusem MPK zaplanowano w środę w Rzeszowie z okazji Dnia Kobiet (8 marca). Wieczorem fitness z rockowym pazurem. 

Jak już informowaliśmy, od godz. 7:00 do 9:00 na rzeszowskie ulice w Dzień Kobiet wyjedzie kultowy autobus MPK Rzeszów – pochodzący z 1982 roku Jelcz PR110, który na stałe pasażerów woził do 2014 r., potem został wyremontowany i przy różnych okazjach wykorzystywany jest jako atrakcja. 

Jelczem będzie można się przejechać w Dzień Kobiet w Rzeszowie. Zaplanowano trzy kursy o 7:10, 8:10 i 9:10. Autobus będzie jeździł na trasie linii OA, zatrzyma się na wszystkich przystankach. Jazda jest bezpłatna, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Pasażerowie mogą liczyć na darmowe koktajle, kobiety otrzymają także kwiaty i kosmetyki marki Sylveco.

W trakcie jazdy będzie muzyka na żywo, na przystankach do autobusu będzie „porywał” Janusz Majkut, który wcieli się w rolę konferansjera. „Kobiecy” autobus będzie wyruszał z przystanku przy ulicy Kasprowicza.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Wieczorem, też z okazji Dnia Kobiet, o 19:30 w Rzeszowskich Piwnicach rozpocznie się specjalne przejście podziemnymi korytarzami. Uczestnicy otrzymają poczęstunek i lampkę wina. Bilety na dwugodzinny spacer z przewodnikiem już wyprzedano. O 20:00 możecie wziąć udział w bezpłatnym Rock’n’Fitness, który poprowadzi Karolina Majdan-Solecka.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama