Zdjęcie: Pixabay

Pachnące Flower Boxy, biżuteria od Verony, Strefa Piękna z konsultacjami i poradami ekspertów oraz konkursy z zaproszeniami na zabiegi w IP Cliniq – to propozycje CH Plaza Rzeszów z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Dzień Kobiet w Plazie organizowany jest w czasie pandemii. Organizatorzy zapewniają, że zadbają o zachowanie wszelkich norm i wytycznych sanitarnych. Uczestniczki akcji zobowiązane będą do noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk. Wyznaczone będą strefy oczekiwania na konsultacje pozwalające zachować dystans. 

Dzień Kobiet w Plazie odbędzie się w sobotę (6 marca). Od 10:00 do 18:00 w atrium centrum będą różne atrakcje przygotowane specjalnie dla klientek Plazy. Przez cały dzień osoby, które zrobią zakupy za minimum 100 zł w sklepach centrum, będą mogły wymienić go na specjalne Flower Boxy. Do wyboru będą dwie wersje: pachnąca lub mydlana.

W atrium Plazy na wszystkie kobiety będzie czekać specjalna Strefa Piękna IP Cliniq Instytut Piękna, gdzie będą porady i konsultacje z ekspertami z zakresu kosmetologii profesjonalnej oraz bezpłatne komputerowe badania skóry – Skin Diagnosis, które będzie można wykonać w godzinach 13:40-16:00.

Badanie połączone będzie z konsultacjami kosmetologicznymi. Każda kobieta, która skorzysta z konsultacji i badania skóry, otrzyma bon rabatowy o wartości 50 zł na pierwszą wizytę w IP Cliniq. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Będą także liczne konkursy z cennymi nagrodami. Dla kobiet przewidziano m.in. biżuterię od salonu Verona. IP Cliniq ufundował m.in. zabieg wodorowego oczyszczania, zabieg depilacji laserowej pach Vectus. Do wygrania będzie również zabieg Endermologia LPG Focus na wybraną partię ciała oraz voucher na całościowy masaż ciała o wartości 180 zł

Szczegółowy program i dodatkowe informacje znajdziecie na www.plazarzeszow.pl oraz na www.facebook.com/PlazaRzeszow.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama