Zdjęcie: Materiały partnera
Reklama

W najbliższy weekend (6-7 marca) w salonie Pan Materac w Galerii Nova z okazji Dnia Kobiet rabaty nawet do 30 proc. Na miejscu będzie można też skorzystać z porad fizjoterapeuty oraz wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą poduszki.

Pan Materac to sieć salonów stacjonarnych oraz sklep internetowy, który znajduje się pod adresem www.panmaterac.pl. W swojej ofercie posiada materace, łóżka, stelaże, kołdry, poduszki oraz inne akcesoria do sypialni.

Wszystkie produkty pochodzą od marek, które zdobyły uznanie wśród klientów w całej Polsce. Jako przykład można wymienić firmy: Hilding, Mollyflex, Janpol, Sembella, Perdormire, Curem, Ekodom, New Design, New Elegance i wiele innych.

Zdjęcie: Materiał partnera

Warto również wspomnieć, iż Pan Materac posiada kilkanaście salonów w całej Polsce.  Punkty obsługi klienta można znaleźć w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Lublin, Krosno, czy Mielec.

W najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych sklepów. Marka stworzyła także własną kolekcję materacy, która cieszą się ogromną popularnością i zbiera bardzo pozytywne opinie.

Na koniec należy nadmienić, iż firma powstała właśnie w Rzeszowie. Już od 8 lat dba o zdrowy i komfortowy sen mieszkańców, którzy bardzo chętnie odwiedzają salony zlokalizowane w Galerii Nova przy alei Rejtana 67 oraz przy alei Wyzwolenia 2.

Kontakt ze sklepem:

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Pan Materac – al. Rejtana:

Mail: rzeszow2@panmaterac.pl

Telefon: +48 887 272 183

Pan Materac – al. Wyzwolenia:

Mail: rzeszow1@panmaterac.pl

Telefon: +48 17 307 01 61

Serdecznie zapraszamy!

Reklama