Reklama

Spektakl „Kosmonauty wiadomość ostatnia do kobiety, którą kochał w byłym Związku Radzieckim” prezentowany będzie na Dużej Scenie Teatru w sobotę i niedzielę (8 i 9 marca) o godz. 18 – bilety dla kobiet w cenie 20 zł

„Kosmonauty wiadomość ostatnia…” to multimedialne „show” przedstawiające metaforycznie ujętą historię zainspirowaną losem radzieckiego kosmonauty Siergieja Krikalowa, który utknął na kilka miesięcy na stacji kosmicznej Mir w czasie upadku supermocarstwa ZSRR.

Czterdzieści dwie sceny poetyckiego, niekiedy groteskowego, niekiedy zabawnego i wzruszającego dramatu w kosmicznej przestrzeni na scenie teatru. Dwóch kosmonautów, którzy stracili kontakt z Ziemią, przeżywający kryzys wieku średniego szkocki urzędnik administracji państwowej, norweski negocjator na rzecz światowego pokoju, rosyjska tancerka erotyczna, francuski badacz UFO, logopeda z Edynburga poszukująca zaginionego męża – losy tych ludzi splata wyjątkowy zbieg okoliczności łącząc intymne światy bohaterów w epicki dramat. „Kosmonauty wiadomość ostatnia…” to opowieść o braku komunikacji w świecie, w którym wszystko wydaje się misternie połączone.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: