Dzień Otwarty w rzeszowskiej WSIiZ. Pokazy dronów, robotów…

W najbliższą środę (22 marca) Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizuje Dzień Otwarty. Młodzież będzie mogła poznać m.in. specjalistyczne laboratoria, porozmawiać z wykładowcami uczelni czy po prostu spędzić czas na ciekawych warsztatach i zajęciach.

 

Podczas Dnia Otwartego WSIiZ odbędą się liczne spotkania, które pomogą uczniom zdobyć praktyczną wiedzę z wybranych zagadnień m.in. nowoczesnego dziennikarstwa, najciekawszych lotnisk świata, zarządzania kryzysowego w sytuacjach zamachu terrorystycznego, będą także realizowane warsztaty graficzne, jak i wirtualnej rzeczywistości czy z zakresu dietetyki.

– Zajęcia podczas Dnia Otwartego, tak jak i dla studentów, będą prowadzone przez praktyków i będą miały formę warsztatów – lekcji wymagających aktywności i zaangażowania ucznia. Każda klasa może uczestniczyć w dwóch wybranych warsztatach – zapowiada Dominik Łazarz z biura prasowego WSIiZ

Dodatkowe atrakcje, które przewidziano dla uczestników podczas Dnia Otwartego WSIiZ, to m.in. gra terenowa z wykorzystaniem aplikacji helloWSIiZ, pokaz dronów oraz robotów, obserwacje pracy radaru lotu oraz symulatora lotu, pokaz wytwarzanie kosmetyków, czy możliwość skorzystania ze strzelnicy multimedialnej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu należy zgłosić chętną klasę wraz z opiekunem na adres mailowy: ktokarz@wsiz.rzeszow.pl lub pod numerem telefonu 17 866 14 31. W trakcie zgłoszenia trzeba wybrać tematykę zajęć, w których uczniowie chcieliby uczestniczyć, dokłada lista zajęć znajduje się na stronie www.wsiz.rzeszow.pl.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama