Zdjęcie: Materiały prasowe

W najbliższą sobotę (6 lipca) w Rzeszowie producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles organizuje oficjalne rozpoczęcie lata oraz dzień otwarty. Zarówno w warsztacie firmy, jak i w salonach motocyklowych GOC.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, nie tylko dla motocyklistów. W sobotę od godz. 10:00 w siedzibie GOC przy ul. Ludwika Chmury dostępny będzie m.in. grill, napoje, animator zabawy dla dzieci.

Salony GOC Harley-Davidson oraz GOC Yamaha zaoferują jazdy testowe najnowszymi motocyklami obydwu marek, a także specjalne rabaty na odzież oraz akcesoria. Każdy kupujący będzie miał również szansę wygrać dodatkowe fanty – organizatorzy zaplanowali loterię paragonową z atrakcyjnymi nagrodami.

Tego dnia nadarzy się również wyjątkowa okazja, by zobaczyć od środka warsztat firmy Game Over Cycles, w którym powstają znane na całym świecie customowe motocykle. Najnowszą maszyną, która powstała w rzeszowskim warsztacie firmy jest motocykl Nowy-Jork Rzeszów – inspirowany architekturą obu miast, w maju miał premierę w Nowym Jorku.

Dzień otwarty w GOC potrwa do 18:00. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama