Olieg Achrem i Krzysztof Ignaczak dzisiaj w rzeszowskiej hali Podpromie pożegnają się z kibicami Asseco Resovii. Obaj siatkarze opuszczają drużynę.

[Not a valid template]

 

Spotkanie z Ignaczakiem i Achremem rozpocznie się o godz. 18:00. Będzie to ich pożegnalne spotkanie z kibicami i jedyna taka okazja, aby obu tym wielkim resoviakom podziękować za emocje, jakich dostarczali, za postawę fair play, otwartość, za wszystkie lata spędzone w zespole znad Wisłoka.

Obaj bohaterowie czwartkowego popołudnia będą do dyspozycji swoich fanów. Będzie można z nimi porozmawiać, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, otrzymać autograf.

38-letni Krzysztof Ignaczak (libero) w Asseco Resovii spędził 9 lat. Stał się legendą rzeszowskiej drużyny. To wraz z jego przyjściem do Rzeszowa rozpoczęło się pasmo sukcesów naszych siatkarzy.

Popularny „Igła”  barwy Resovii reprezentował od 2007 r. Zdobył z nią trzy razy tytuł Mistrza Polski PlusLigi, a także srebrny medal Ligi Mistrzów.

Do tej kolekcji Iganczak dołożył srebro za wicemistrzostwo Polski wywalczone w ostatnim sezonie, mając w sumie trzy srebra. „Igła” z Asseco Resovią zdobył także dwa brązowe medale.

Po minionym sezonie władze klubu zdecydowały, że kontrakt z Krzysztof Ignaczakiem nie zostanie przedłużony.

Podobny los spotkał 33-letniego Oliega Achrema (przyjmujący), który w barwach Resovii występował przez 7 lat, a od 2011 r. był kapitanem drużyny.

Achrem, podobnie jak i Ignaczak, należą do zawodników, których kibice Resovii wręcz uwielbiali. Achrem z drużyną trzykrotnie świętował z Mistrzostwo Polski, zdobył także dwa srebrne i dwa brązowe medale PlusLigi, SuperPuchar Polski oraz srebro Pucharu CEV i Ligi Mistrzów.

Kibice z Podpromia apelowali do władz klubu, by przedłużyły kontakt z kapitanem. Bezskutecznie.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama