Zdjęcie: Łączy nas Piłka

W środę (30 listopada) polscy piłkarze rozegrają decydujący mecz o wyjściu z grupy Mistrzostw Świata w Katarze. Mecz z Argentyną na dużym ekranie możecie też zobaczyć w kinie Helios w Galerii Rzeszów. Mamy dla Was zaproszenia. 

Mecz Polska – Argentyna rozpocznie się o godz. 20:00. Stawką meczu jest wyjście z grupy do fazy pucharowej mundialu. Faworytem bukmacherów jest ekipa dowodzona przez Leo Messiego. Polakom do awansu wystarczy remis, o co będzie niezwykle trudno. 

Aktualnie nasza reprezentacja prowadzi w grupie, ma cztery punkty. Po trzy punkty zgromadziły Argentyna i Arabia Saudyjska. Saudyjczycy zagrają z Meksykiem, który jest ostatni w tabeli i ma jeden punkt. Wszystkie 4 reprezentacje wciąż mają szanse na awans. 

Jeżeli Polacy wygrają z Argentyną – zajmą pierwsze miejsce w grupie. Jeżeli zremisują, zapewnią sobie awans, choć nie wiadomo, z którego miejsca. 

Nawet porażka z Argentyną może dać biało-czerwonym upragnioną promocję. Wówczas jednak trzeba będzie z uwagą śledzić to, co równolegle wydarzy się na stadionie w Lusail, gdzie Arabia Saudyjska będzie grać z Meksykiem.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Helios zaprasza 

Mecz Polska – Argentyna możecie zobaczyć także na dużym ekranie w kinie Helios w Galerii Rzeszów (al. Piłsudskiego 44). W sprzedaży są jeszcze bilety – LINK.

Mieliśmy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na to spotkanie. Aby je otrzymać, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: kiedy po raz ostatni Polska wyszła z grupy podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej?

Na odpowiedzi czekaliśmy do godz. 14:00. Prawidłowa odpowiedź, to oczywiście 1986 rok. Zaproszenia otrzymują: Julia Cywińska i Katarzyna Niemiec. Gratulujemy! 

Zdjęcie: materiały prasowe

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama