Dzisiaj w Galerii Rzeszów odbędzie się oficjalna prezentacja nowej drużyny Asseco Resovii Rzeszów na sezon 2016/2017. Wieczór miał uświetnić koncert Eweliny Lisowskiej. Niestety, koncertu nie będzie.

– Ewelina Lisowska wczoraj się rozchorowała i jej przyjazd do Rzeszowa jest niemożliwy. Na jej miejsce nie ściągaliśmy w ostatniej chwili nowego artysty, bo uznaliśmy, że główną gwiazdą wieczoru jest drużyna Asseco Resovii – mówi Katarzyna Pawełek z Galerii Rzeszów.

„Jest mi bardzo przykro, ale z powodu problemów zdrowotnych muszę odwołać wszystkie aktywności zawodowe do soboty. Obecnie przebywam w szpitalu i jestem pod stałą obserwacją lekarzy. Proszę Was o zrozumienie i dobrą myśl. Będzie dobrze” – napisała na Facebooku Ewelina Lisowska.

W związku z odwołaniem koncertu wokalistki, zmienia się godzina prezentacji Asseco Resovii. Początkowo była planowana o godz. 18:00. Prezentacja rozpocznie się o 19:00.

Uroczysty wieczór uświetnią pokazy Zespółu Flimero Cheerleaders – pięciokrotnego Mistrza Polski i Mistrza Europy. Nie zabraknie również akrobatycznych popisów Wilczka Soviaka, który wystąpi w duecie z Maskotką Galerii Rzeszów.

– Będzie mnóstwo niespodzianek i  konkursów, w których do wygrania będą pamiątkowe nagrody i gadżety siatkarskie – zapewniają organizatorzy.

Podczas dzisiejszego wieczoru zostanie rozstrzygnięty konkurs Galerii Rzeszów na życzenia siatkarzom trenerom i sztabowi życzenia.

Autor najbardziej oryginalnych i pomysłowych życzeń otrzyma specjalne prezenty: koszulkę i piłkę z autografami wszystkich zawodników oraz wystąpi z siatkarzami podczas prezentacji, uwieńczonej pamiątkowym zdjęciem.

W piątek pokazowy mecz

Dzień po oficjalnej prezentacji, w piątek (23 września) w hali Podpromie Asseco Resovia zaprezentuje się przed własną publicznością. O godz. 17:00 nasza drużyna w pokazowym meczu zmierzy się z Jastrzębskim Węglem.

– Mecz z Jastrzębskim Węglem to pierwsza okazja by w nowym sezonie zobaczyć nasz zespół we własnej hali – zachęca Asseco Resovia.

Kolejna okazja nadarzy się dopiero w czwartej kolejce PlusLigi (21 października). Ze względu na niedostępność hali resoviacy trzy pierwsze spotkania rozegrają na wyjeździe.

Posiadacze karnetów na sezon 2016/2017 wejdą na piątkowy mecz za darmo. Pozostałe osoby za bilet zapłacą 10 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny). Rezerwacja biletów trwa do piątku do godz. 18:00. Kasa biletowa czynna będzie na dwie godziny przed meczem.

Bilety odbierać można na Wyspie Asseco Resovii w Galerii Rzeszów. Opłacone podczas rezerwacji wejściówki (poprzez system PayU) można wydrukować w domu bądź odebrać w dniu meczu w kasie biletowej w hali Podpromie.

(ak, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama