Zdjęcie: Materiały prasowe

Rekrutacja, praktyki, praca – to tematy Deloitte Day. Spotkanie z przedstawicielami największej firmy doradczej na świecie odbędzie się w środę (25 października) WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. 

Podczas Deloitte Day odbędzie się prezentacja firmy Deloitte oraz Akademii Biznesu by DeloitteOrganizatorem wydarzenia są WSPiA, Akademickie Biuro Karier oraz Żaneta Hus, studentka „zarządzania” i zarazem jedna z trzech Ambasadorów Deloitte w Rzeszowie.

Podczas spotkania w patio uczelni studenci będą mogli poznać działalność Deloitte oraz zasady dotyczące rekrutacji, praktyk czy pracy w tej firmie. Głównym tematem Deloitte Day będzie jednak Akademia Biznesu by Deloitte.

– Są to bezpłatne, certyfikowane warsztaty prowadzone przez ekspertów. Dodatkowo słuchacze Akademii mogą liczyć na skrócony proces rekrutacji na płatne praktyki w Deloitte – informuje Przemysław Pawlak, rzecznik WSPiA. 

Akademia dedykowana jest studentom III, IV oraz V roku, studiującym na kierunkach ekonomicznych, IT i prawnych. W Rzeszowie w najbliższym czasie odbędą się zajęcia obejmujące tematykę: podatków, zarządzania ryzykiem w firmie, finansów oraz audytu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Zajęcia w ramach Akademii Biznesu by Deloitte dają również studentowi możliwość zdobycia m.in. praktycznej wiedzy, certyfikatów uczestnictwa, ciekawych nagród, rozbudowy CV oraz wyróżniającym się uczestnikom możliwość dostania się na płatne praktyki.

Dodatkowo podczas spotkania z Deloitte w WSPiA na studentów czekać będzie pyszna kawa i słodki poczęstunek. Oprócz tego, będzie można wygrać ciekawe nagrody w konkursach przygotowanych przez organizatorów.

Deloitte Day odbędzie się w patio budynku „A” WSPiA. Spotkanie z przedstawicielami największej firmy doradczej na świecie trwać będzie od godz. 9:00 do 14:00.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama