Zdjęcie: Materiały prasowe

Tajemniczy mentalista, szalony duet „Włochate Dziki” i wirtuozi gry na dombyrze – to niektóre atrakcje finału konkursu WSIiZ ma Talent, który odbędzie dzisiaj, 11 grudnia, w IQ Club. 

Spośród blisko 40 wykonawców, podczas przesłuchań, jury wybrało 15, którzy już dzisiaj o godz. 19 zawalczą w IQ Club (ul. Sucharskiego 2), o tytuł najbardziej utalentowanego studenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W eliminacjach zaprezentowali się studenci z Polski, Ukrainy, Kazachstanu i Tadżykistanu.

Koncert finałowy zapowiada się niezwykle interesująco. Mentalista Jarosław Legońkoff podczas castingu odgadł myśli jurora i przewidział jego działania – czy podobnie będzie podczas finału?

Duet Włochate Dziki to rasowe ukraińskie techno, w którym technika wokalna nie jest na pierwszym planie. Po tym, co pokazali podczas castingu i jak rozgrzali publiczność, na pewno trzeba będzie wzmocnić przed finałem systemy przeciwpożarowe i zapewnić artystom ochronę przed fanami.

Adam Kwaśnik specjalizuje się w repertuarze musicalowym. W tym roku przymierza się do jednego z największych broadwayowskich hitów ostatnich lat.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W koncercie finałowym wystąpi też zespół grunge’owy, tancerka oraz niezwykle nastrojowo śpiewające solistki. Podczas finału zostanie też ogłoszony zwycięzca konkursu plastycznego WSIiZ art Talent, który otrzyma nagrodę o wartości 500 zł.

W tym roku finalistów oceniać będą: Anna Czenczek (Centrum Sztuki Wokalnej), Adam Głaczyński (Polskie Radio Rzeszów) i Kornel Pieńko (Akademia Aktorska „Artysta”). Do wygrania jest nagroda główna o wartości 1500 zł (1000 zł za II i 500 zł za III miejsce), nagroda publiczności i dziennikarzy. Dodatkowe nagrody przyzna CH Plaza i Promost Consullting.

Transmisję wydarzenia na profilu facebookowym WSIiZ przeprowadzą studenci z grupy medialnej intro.media pod okiem swoich wykładowców. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama