Czy 21-letni Arek „Aro” Kłusowski z Rzeszowa zwycięży w programie The Voice of Poland? Okaże się dzisiaj wieczorem. Początek o godzinie 20 w TVP 2.

Arek tydzień temu zaśpiewał „Crazy” grupy Aerosmith. Potem w duecie z Michałem Grobelnym „Stand by my woman” Lenny Kravitz`a. – Pozostaje tylko czekać na płytę, ponieważ scena nie tylko polska, ale światowa czeka na takich artystów jak ty, stary. Więc rób to dalej tak jak robisz, a będzie wszystko dobrze – komentował wtedy występ Arka Tomson.

Dwa tygodnie wcześniej Arek zaśpiewał „Still got the blues” Gary’ego Moora. Jesteś wokalistą i jesteś artystą jednocześnie. Nigdy nie słyszałam kopii w twoim wykonaniu. Zawsze robisz coś od nowa, dla siebie i dla nas. Kiedyś zobaczymy cię na scenie międzynarodowej – mówiła Edyta Górniak.

Dzisiaj przed Arkiem Kłusowskim najważniejszy występ. W finale rywalizować będzie z Jagodą Kret, Mateuszem Ziółko i Ernestem Staniaszkiem.

Arek Kłusowski to młody, utalentowany, ambitny wokalista. Na swojej stronie pisze, że od zawsze śpiewanie było jego. Jest twórcą tekstów i współtwórcą muzyki do swoich utworów.  Ma na swoim koncie zagranych ponad 500 koncertów w Polsce i za granicą. Koncertował wspólnie z Ewą Farną, Feel, Kombii, Lady Pank czy Brathankami.

„Aro” jest laureat wielu prestiżowych festiwali m.in. „Eurokids” we Włoszech, „Kaunas Talent” na Litwie czy „Srebrna Jantra” w Bułgarii. Był pierwszym polskim wykonawcą na festiwalu „Canzoni dal Mondo” we Włoszech. Ma na swoim koncie ponad 30 nagród muzycznych zdobytych na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach m.in w Krakowie, Warszawie, Rzeszowie, Białymstoku, Ustroniu, Opatowie, Tarnobrzegu, Wrocławiu i Gdańsku.

Już w wieku 19 lat objął funkcję dyrektora artystycznego festiwalu Rzeszowskie Święto Wokalne. Arek Kłusowski jest założycielem i pomysłodawcą Rzeszowskiej Grupy Artystycznej, którą kieruje od 2011 roku. Występował m.in. w „Dzień Dobry TVN” czy „Kawa czy herbata” TVP.

Niedawno w sieci premiera miał pierwszy oficjalny teledysk artysty do piosenki „Wiosna”. Teledysk nakręcony został w rzeźni i zakładzie psychiatrycznym.

httpv://www.youtube.com/watch?v=vq3SqizSaOQ

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama