Zdjęcie: Materiały organizatorów
Reklama

Pod hasłem „Jedziemy dla najmłodszych” odbędzie się dzisiaj (9 grudnia) w Rzeszowie „Moto Mikołaj Super OES Rzeszów”. Kierowcy do wieczora muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu. 

„Moto Mikołaj Super OES Rzeszów” to samochodowa próba sprawnościowa. Impreza odbędzie się na Placu Farnym w Rzeszowie i będzie połączona ze zbiórką pieniędzy dla podopiecznych Fundacja Iskierka, pacjentów Kliniki Onkohematologii w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. 

„Moto Mikołaj” zostanie podzielony na dwie części. Na początku przeprowadzona zostanie część sportowa, a później każdy będzie mógł odpłatnie przejechać się z zawodnikami wyścigów górskich lub z drifterami. Całkowity zysk z przejazdów charytatywnych przeznaczony zostanie fundacji.

Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych wiele gier, zabaw oraz upominków. Na dzieci będzie czekał także gość specjalny. Pierwszy przejazd próby sprawnościowej rozpocznie się o godz. 11:00. 

Trasa imprezy przebiegać będzie ulicami w centrum miasta, które będą zamknięte dla ruchu. Do 19:00 zamknięte będą ulice: Plac Farny, Moniuszki, Sokoła (od al. Cieplińskiego do ul. Moniuszki), Matejki, Słowackiego (od skrzyżowania z ul. Matejki do skrzyżowania z ul. Króla Kazimierza), Zygmuntowska (od ronda Żołnierzy Wyklętych do skrzyżowania z ul. Jagiellońską). 

Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy oraz innych użytkowników dróg czuwać będą policjanci drogówki rzeszowskiej komendy. Funkcjonariusze będą również kierować ruchem, wskazując ewentualne objazdy.

Harmonogram Moto-Mikołaj SuperOES in Rzeszów

 11:00 – 12:30 – Pierwszy przejazd próby sprawnościowej

– 12:30 – 14:00 – Drugi przejazd próby sprawnościowej

– 14:00 – 15:30 – Trzeci przejazd próby sprawnościowej

– 15:30 – 18:30 – Przejazdy charytatywne

– 16:00 – Opublikowanie klasyfikacji prowizorycznej

– 16:30 – Opublikowanie klasyfikacji końcowej

– 16:30 – 17:00 – Rozdanie nagród

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama