Zdjęcie: Agencja Edith Event
Reklama

Dwugodzinny pokaz najlepszych reklam z całego świata pogrupowanych w różnych kategoriach będzie można zobaczyć dzisiaj (13 grudnia) podczas XVI edycji „Nocnego spotkania z reklamą”.

To jedna z najatrakcyjniejszych inicjatyw studenckich w roku akademickim, którą organizuje Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej “Brief” Politechniki Rzeszowskiej. Co roku na uczelni kilkaset osób ogląda pokaz reklam.

„Nocne spotkanie z reklamą” rozpocznie się o godz. 20:00 w salach PRz: V-1, V-2, S-1. Przed wami ponad dwugodzinny pokaz najlepszych reklam z całego świata pogrupowanych w różnych kategoriach

– Zapraszamy studentów i absolwentów wszystkich uczelni Rzeszowa, pracowników uczelni oraz mieszkańców Rzeszowa. Wstęp bezpłatny. W trakcie przerwy będzie możliwość wygrania atrakcyjnych upominków – zachęcają organizatorzy.

Cykl „Nocne Spotkanie z Reklamą” w ubiegłym roku został doceniony w konkursie PZU na Studencki Projekt Roku. Celem konkursu była promocja najpopularniejszych inicjatyw studenckich.

(ak)                                                  

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: