Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News
Reklama

Przyjdźcie, zatańczcie, nieważne z jakiego miasta, z jakiej szkoły – zachęca szkoła tańca LEMON Salsa, która w piątek (28 września) wieczorem na okrągłej kładce w Rzeszowie organizuje flash mob. 

28 września szkoła LEMON Salsa obchodzi swoje drugie urodziny i z tej okazji na okrągłej kładce nad al. Piłsudskiego o godz. 21:00 organizuje flash mob.

– Chcemy zatańczyć Ruedę de Casino. To taka forma tańczenia salsy kubańskiej, w której wszystkie pary ustawiają się w kole i na komendy prowadzącego wykonują synchronicznie figury w tańcu lub zmieniają się partnerami – informuje LEMON Salsa. 

Aby flash mob się udał, musi wziąć w nim udział co najmniej 30 par, aby Ruedą objąć całą kładkę, bo mała ona nie jest. – Damy radę? Musimy dać radę – będzie fajnie. Przyjdźcie zatańczcie, nie ważne z jakiego miasta, z jakiej szkoły – zachęcają organizatorzy 

– Zatańczmy wszyscy, zintegrujmy się, a potem pójdziemy prosto na imprezę do dawnej Estrada Caffe w foyer Podziemnej Trasy Turystycznej – dodają. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

4 KOMENTARZE

  1. Masz problemy ze zdobyciem Czy gubisz się w ofertach bankowych i innych instytucjach finansowych?
    Jeśli masz długi dłużników komorniczych, masz dość windykacji, podejmij z nami działania.
    Nasza firma zapewnia pomoc dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.
    Uproszczone procedury, formalności do minimum. Szybka gotówka na dowód i ten sam certyfikat z dobrą historią kredytową.
    Jesteśmy z klientem od początku współpracy do satysfakcjonującego finału. pamelarosaflores11@gmail.com

  2. Kolejna fajna idea została „spolszczona”, wcześniej rzeszowski coach „sprywatyzował” sobie free hugs teraz flash mod o którym wiadomo wszystkim…

Comments are closed.