Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Ciekawostki o świętach i Nowym Roku w Japonii znajdziecie w e-booku „Święta po japońsku”. Stworzyła go rzeszowska firma WordPassion. Pieniądze ze sprzedaży e-booka trafią do Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

WordPassion już drugi rok z rzędu organizuje akcję wsparcia Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Firma zajmuje się nie tylko copywritingiem i tłumaczeniami, ale także nauką języków azjatyckich.

– I to właśnie ten obszar swojego doświadczenia wykorzystałyśmy, aby zrobić coś dobrego – wyjaśniają przedstawiciele rzeszowskiej firmy, która stworzyła ponad 80-stronicowego e-booka „Święta po japońsku” wraz z zakładką noworoczną.

E-book zawiera ciekawostki dotyczące świętowania Bożego Narodzenia i Nowego Roku przez Japończyków, omówienie niektórych zagadnień gramatyki języka japońskiego oraz tematyczne ćwiczenia i bazę słownictwa.

E-book jest dostępny w sklepie online AzjatyckieJezyki.pl, w którym WordPassion oferuje e-booki, książki i materiały ułatwiające naukę języków azjatyckich. E-book kosztuje 30 zł, a cały zysk z jego sprzedaży zostanie przekazane do Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

– Wprawdzie jest już po świętach, ale e-book nie traci na aktualności i przyda się każdemu, kto choć trochę interesuje się Japonią. Mamy nadzieję, że pomożecie nam czynić dobro – zachęcają do kupna e-booka przedstawiciele WordPassion.

Zdjęcie: materiały firmy

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama