Reklama

30 października w Rzeszowie wystąpi Edyta Bartosiewicz. Wokalistka będzie promować album „Renovatio”, nagrany po 15 latach od płyty „Wodospady”.

Bartosiewicz była gwiazdą polskiej muzyki w latach 90. ubiegłego wieku, ale do dzisiaj ma wiernych fanów. Ponad rok temu w rozmowie z Grzegorzem Miecugowem programie „Inny punkt widzenia” w TVN24 tłumaczyła, że jej kilkunastoletnia nieobecność na scenie była spowodowany utratą głosu.

„Nie mogłam śpiewać. W moim przypadku doszło do jakiejś degeneracji organizmu, nie pracowała przepona, nie wytrzymałam jakichś napięć w sobie, nie miałam zdrowych mechanizmów obronnych. Nie mogłam wyrażać tych wszystkich tekstów, które napisałam, bardzo ekspresyjnych. Do tej pory nie wiem, o co chodzi” – mówiła Edyta Bartosiewicz.

23 czerwca ubiegłego roku ukazał się nowy singel wokalistki zatytułowany „Rozbitkowie”, promujący pierwszy od 15 lat album Bartosiewicz pt. „Renovatio”. Piosenka trafiła na pierwsze miejsce Listy Przebojów Programu III Polskiego Radia. Premiera albumu „Renovatio” odbyła się 1 października 2013 r.

Koncert Edyty Bartosiewicz w Rzeszowie odbędzie się 30 października w restauracji Lukr w galerii Millenium Hall. Koncert ma charakter siedzący. Rozpocznie się o godz. 21:00. Bilety w cenie 100 i 140 zł dostępne są w Punkcie Informacyjnym Millenium Hall oraz na www.kupbilecik.pl

https://www.youtube.com/watch?v=4qGj1fjtTVU

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: