Zdjęcie: Materiały firmy Skanska

Zaliczenia i egzaminy na Politechnice Rzeszowskiej mają się odbywać w trybie zdalnym – takie zalecenia w piątek wydał rektor uczelni, prof. Piotr Koszelnik.

Prof. Piotr Koszelnik wydał w piątek komunikat w związku ze zbliżającym się terminem zakończenia semestru zimowego i rozpoczęcia zimowej sesji egzaminacyjnej. Na Politechnice Rzeszowskiej wprowadzono możliwość organizacji zaliczeń i egzaminów w sposób zdalny. Mówi o tym wydane wcześniej zarządzenie rektora PRz z 20 listopada

Prof. Koszelnik w piątkowym komunikacie poinformował, że na uczelni trwają też prace dotyczące prowadzenia zdalnych egzaminów dyplomowych. Dlatego też rektor politechniki zalecił, by zaliczenia i egzaminy odbywały się w trybie zdalnym, a jeżeli zajdzie taka konieczność, to w siedzibie uczelni. 

„Powinny się one odbyć w małych grupach z zachowaniem wymaganego dystansu społecznego zgodnie z obowiązującymi wytycznymi i reżimem sanitarnym” – zakomunikował prof. Piotr Koszelnik.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Co do zasady, w budynku uczelni mają być egzaminy i zaliczenia z zajęć, które przeprowadzano w murach PRz. Z kolei egzaminy dyplomowe, jak zalecił rektor Koszelnik, mają być w siedzibie uczelni. Tryb zdalny jest dopuszczalny.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

 

 

 

Reklama