Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

W dobie wysoko rozwiniętego konsumpcjonizmu jesteśmy zalewani artykułami spożywczymi wysoko przetworzonymi, które kuszą atrakcyjną ceną, za cenę szkodliwego oddziaływania na nasz organizm, zmieniając komórki na poziomie DNA, powodując zmiany w całym organizmie, wywołując nowotwory i szereg innych chorób.

Lecz dzięki wzrastającej świadomości Polaków oraz chęci bycia zdrowym, zaczęto zwracać uwagę na poprawę jakości tego aspektu życia. Zdrowa żywność coraz częściej gości na polskich stołach nie tylko na terenach wiejskich, ale również w miastach, gdzie natura została zepchnięta wcześniej na drugi plan.

Coraz chętniej sięgamy również po inne produkty ekologiczne. Do największych ich zalet należy przede wszystkim naturalność oraz wysoka jakość. Artykuły eko pozbawione są sztucznych dodatków, antybiotyków, hormonów wzrostu, konserwantów i barwników. Poza tym bogate są w witaminy i składniki odżywcze, a także pomagają w walce z alergiami pokarmowymi.

Ogromną rolę w rozpowszechnianiu wiedzy na ten temat odgrywają producenci i sprzedawcy artykułów bio, dzięki którym osoby zainteresowane mają nie tylko coraz większy dostęp, ale również szerszy wybór produktów organicznych.

Zdjęcie: Materiały prasowe

Delikatesy ekologiczne Eko4U – powstały z misją dostarczenia konsumentom produktów najwyższej jakości w połączeniu z pasją do natury i promowania zdrowego trybu życia oraz zamiłowania do rozpowszechniania wiedzy o wpływie pełnowartościowych produktów na zdrowie i samopoczucie. Mieszczą się one w Rzeszowie przy Alei Powstańców Warszawy 38/U2.

W sklepie znajdziemy szeroką gamę świeżych produktów, tradycyjnych wędlin oraz mięs, pieczyw, produktów bezglutenowych, bezlaktozowych, bezcukrowych, jak również owoców, warzyw, produktów zbożowych, słodyczy, herbat, kaw, przypraw, miodów, cukrów, soków, produktów dla najmłodszych, suplementów diety i kosmetyków. Możliwy jest też zakup artykułów oraz marek produktów trudnodostępnych, a wszystko to w jakości BIO i nie tylko.

Ponadto, sklep oferuje możliwość kupna gotowych koszy prezentowych lub przygotowania własnych kompozycji z dostępnych produktów, według własnego uznania. Ten praktyczny rodzaj prezentu cieszy się niesłabnącą popularnością i niewątpliwie sprawi wiele radości obdarowanej osobie.

Wielkie otwarcie już w tę niedzielę. 17 grudnia zapraszamy wszystkich do Eko4U, wyjątkowo w godzinach 12:00 – 17:00. Czekać będzie na Was szereg niespodzianek, od promocji po degustacje różnych produktów, a także małych pamiątek z otwarcia. Świeże produkty, dobra jakość i miła atmosfera będzie się udzielała każdemu klientowi! Ponadto do 23 grudnia na wszystkie produkty będzie obowiązywał rabat – 15 %. Sklep będzie otwarty w godzinach od 09:00 do 18:00.  Szykujcie się na miłe zakupy w domowej atmosferze Eko4U. Zapraszamy! 

Dla osób zainteresowanych polecamy uczestnictwo w spotkaniach, konsultacjach i prezentacjach dotyczących zdrowego żywienia, które odbywać się będą na terenie sklepu. Otwarcie już w najbliższą niedzielę! Tymczasem zapraszamy do polubienia i obserwowania Delikatesów ekologicznych Eko4U na Facebooku oraz Instagramie.

Link do Facebooka: web.facebook.com/Eko4U-delikatesy-ekologiczne-1637963222964697/

Link do Instagrama: www.instagram.com/eko4u/?hl=pl

Zdjęcie: Materiały prasowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Delikatesy ekologiczne Eko4U, mieszczące się przy Alei Powstańców Warszawy 38/U2, w jednym z bloków na nowym osiedlu Nasz Gaj. Lokal znajduje się bezpośrednio za salonem meblowym Agata Meble, usytuowany jest od strony drogi z parkingiem.

Reklama