Salon Empik w Galerii Rzeszów przeszedł gruntowny remont. Jest pierwszym w regionie sklepem w formule Future Store. 

 

Nowa odsłona Empiku wiąże się ze zmianami wizualnymi, ale też poszerzeniem wyboru produktów ze świata kultury i rozrywki. – Empik Future Store stanie się przewodnikiem po ciekawych formach spędzania wolnego czasu dla rzeszowian – twierdzi Andrzej Sroka, koordynator ds. eventów w Empiku. 

Empik po modernizacji zyskał nowe wyposażenie, funkcjonalny design i przejrzyste rozmieszczenie książek, płyt z muzyką, filmów, gier, czasopism czy artykułów kreatywnych
i papierniczych. To ma sprawić, że zakupy będą szybsze i bardziej komfortowe.

Empik nie zmienił swojego położenia w galerii. Remont sklepu trwał dwa miesiące i przyniósł wiele zmian. Pierwsze, co zauważą klienci to, obok nowych mebli, intuicyjna nawigacja – powyżej regałów znajdują się widoczne z daleka nazwy działów, dzięki czemu od razu będzie wiadomo, w którą stronę iść, by znaleźć się w strefie, której szukamy.

Nowy salon jest wypełniony innowacyjnymi rozwiązaniami – łączy świat realny ze światem online. Do dyspozycji klientów oddano interaktywne urządzenie multimedialne, które pomaga znaleźć w sklepie konkretne tytuły, wyświetlając mapę ze wskazówkami, jak do nich trafić.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Będą także doradcy klienta z mobilnymi kasami, dzięki czemu klienci, którym zależy na czasie, zyskają kilka dodatkowych minut. Natomiast dla tych, którzy chcą niespiesznie przejrzeć ofertę i dostępne tytuły przygotowano wygodne siedziska – informuje Andrzej Sroka. 

Z okazji otwarcia na klientów Empiku w Galerii Rzeszów czeka 20-procentowy rabat w dniach 21-23 sierpnia na książki, muzykę i filmy.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama