Punk, folk, reggae, ska połączone z tradycyjną muzyką ukraińską oraz bałkańską zabrzmią 7 marca w rzeszowskim hotelu Bristol. Zagrają tam Enej i Kozak System.

Pod koniec lutego Enej i Kozak System ruszają w kolejną trasę koncertową. Podróżując po całej Polsce wraz ze swoją muzyką zaprzyjaźnione grupy dotrą do wielu miast naszego kraju, by wystąpić na scenach najważniejszych i najbardziej znanych klubów muzycznych.

Ci, którzy mieli okazję pojawić się na koncercie zespołów doskonale wiedzą czego się spodziewać. Lecz tym razem widowisko będzie jeszcze bardziej energetyczne i żywiołowe jednocześnie częściej odwołujące się do słowiańskiej liryki. Stoi za tym nowy, z zarazem czwarty album zespołu Enej „Paparanoja”

Wszystkim, którzy nie mieli jeszcze okazji słuchać na żywo niezwykle urokliwych, a zarazem wybuchowych piosenek Kozak System i wyjątkowej, polsko-ukraińskiej twórczości grupy Enej można gorąco polecić jeden z koncertów trasy, z pewnością nikt się nie zawiedzie.

Oba Zespoły na jednej scenie tworzą widowisko, którego widzowie długo nie zapomną ze względu na niezwykłą muzykę jak i zabawę, której już teraz można pozazdrościć.

Koncert będzie promował nową płytę Eneja „Paparanoja” oraz nową płytę Kozak System „Żyj i Kochaj” , która ukaże się na początku kwietnia w Polsce dzięki Lou&Rocked Boys. Kozak System to ukraiński zespół, który utworzyli członkowie zespołu Haydamaky, a którzy opuścili grupę po kłótni z jej liderem, Oleksandrem Jarmołą.

Koncert Eneja i Kozak System w Rzeszowie odbędzie się 7 marca w sali koncertowej hotelu Bristol (ul. Rynek 20). Bilety na koncert kosztują 40 zł (przedsprzedaż tylko w Starym Browarze Rzeszowskim) i 50 zł (w dniu koncertu). Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Wejście od 19:00.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

KONKURS

W naszym konkursie, w który, do wygranie było podwójne zaproszenie na koncert, należało odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywają się bracia, którzy założyli Enej. Prawidłowa odpowiedź to: bracia Piotr i Paweł Sołoduchowie.

Podwójne zaproszenie wygrała Sylwia Pomirowska. Gratulujemy!

Enej

Kozak System

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama