„The Social Network”, „Dziewczyna z tatuażem”, „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”, oraz „Zaginiona dziewczyna” obejrzą widzowie w piątek (10 października) w rzeszowskim Multikinie podczas nocnego maratonu filmowego.

Maraton rozpocznie się o godz. 22:00

.„The Social Network” opowiada jak powstał najpopularniejszy w tej chwili portal społecznościowy – Facebook. Z opowieści dowiadujemy się, że jego geneza była nie tylko dziełem geniuszu Marka Zuckerberga, ale również wielu emocji i trochę przypadku – jak to nie raz w życiu bywa.

„Dziewczyna z tatuażem” to ekranizacja pierwszej części trylogii „Millennium” Stiega Larssona. Szesnastoletnia Harriet zniknęła bez śladu w 1966 roku. Prawie 40 lat później dziennikarz Mikael Blomqvist dostaje nietypowe zlecenie, by  zbadać tajemniczą sprawę kryminalną sprzed lat.

„Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” to historia człowieka, który urodził się „stary za młodu” – gdy był niemowlęciem, wyglądał jak człowiek w podeszłym wieku. Z wiekiem, zamiast się starzeć, wyglądał coraz młodziej.  Całe życie bohatera naznaczone jest motywem przemijania i odchodzenia bliskich osób.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Zaginiona dziewczyna” to powstały w tym roku thriller, nakręcony na podstawie bestsellerowej powieści Gillian Flynn. David Fincher, uważany za mistrza gatunku, świetnie ukazuje w nim  zawiłości ludzkiej psychiki. Film będzie miał swoją premierę w Multikinie.

Multikino, ul. Kopisto 1

Start: 22:00

Bilety: – 33 zł: cena normalna, – 30 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką, – 29 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzednich ENEMEFów można kupić dowolną liczbę zniżkowych,  – 28 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC, – 25 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama