Zdjęcie: materiały Rzeszowskiego Domu Kultury

Pokaz kolekcji podkarpackich projektantów mody, wystawa malarstwa – w sobotę (9 lipca) na Rynku w Rzeszowie druga edycja widowiska Art In Culture.

Organizatorem Art In Culture jest Rzeszowski Dom Kultury. To widowisko, które łączy różne dziedziny sztuk. Inspiracją są energia, moda i taniec. Uczestnicy wydarzenia zobaczą kolekcje podkarpackich projektantów mody. 

– Każdy ma indywidualny styl. Zaproszeni artyści i projektanci pokażą w najlepszy sposób, że dzięki niemu można się wyróżnić i odejść od konwencjonalnych form – zapowiada Daniel Czarnota z RDK. 

Modowemu spektaklowi towarzyszyć będzie wystawa malarstwa, a typowy wybieg zastąpią czerwone dywany. Art In Culture ma promować rodzimych projektantów i artystów. Rok temu na Rynku były tłumy mieszkańców Rzeszowa i zaproszonych gości.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Poruszenie artystyczne” na Rynku nastąpi w sobotę 9 lipca, tuż po zachodzie słońca o godzinie 20:51. Liczba miejsc jest ograniczona, a bezpłatne zaproszenia można rezerwować pisząc na adres: anna.laaroussi@rdk.rzeszow.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zdjęcie: materiały Rzeszowskiego Domu Kultury

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama