Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Od czwartku (27 stycznia) klienci mogą robić w Galerii Rzeszów zakupy w Eobuwie.pl. Sklep w nowej odsłonie umożliwia dostęp do oferty MODIVO.

Na kupujących czeka m.in. 20 tys. produktów dostępnych „od ręki”, pełna oferta online, a także możliwość skorzystania z popularnych usług: esize.me (skaner umożliwia właściwe dopasowanie obuwia) oraz Reserve&Collect (ang. zarezerwuj i odbierz).

Jeszcze w styczniu, jak zapowiadają przedstawiciele eobuwie.pl, uruchomiona zostanie usługa Same Day Delivery, czyli dostawy tego samego dnia na terenie Rzeszowa, nawet w 3 godziny. Na miejscu w zakupach pomaga robot humanoidalny Pepper.

– Na klientów czeka wiele nowoczesnych rozwiązań, stąd decyzja o modernizacji wnętrza, rozszerzeniu oferty i ponownego otwarcia. Po krótkiej przerwie powracamy na podkarpacką mapę handlową – cieszy się Aleksandra Tomalska, dyrektor ds. retail eobuwie.pl.

W rzeszowskim salonie (niemal 900 m kw.) do dyspozycji klientów oddano 44 stanowiska z tabletami i trzy interaktywne przymierzalnie, w których umożliwiono m.in. sterowanie oświetleniem oraz zamawianie kolejnych rozmiarów danego produktu.

Oferta MODIVO będzie dostępna w ramach usługi Reserve&Collect. W praktyce oznacza to, że klient przegląda produkty online lub w aplikacji MODIVO, a następnie wybrane produkty zamawia do sklepu, gdzie może je przymierzyć i zapłacić tylko za te, które wybrał.

O skompletowaniu zamówienia klient jest informowany SMS-em. Dostawa zajmuje do dwóch dni roboczych. Cały proces – odebranie zamówienia, przemierzenie, zwrot – odbywa się w jednym miejscu, bez dodatkowych opłat.

Zdjęcie: materiały prasowe

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama