Zdjęcie: materiały Estrady Rzeszowskiej

12 marca na scenie w Estrada Studio stanie zespół Audioties. Koncert na żywo i bezpłatnie w mediach społecznościowych Estrady Rzeszowskiej.

Rzeszowski Audioties istnieje od 2015 roku. Nie da się jednoznacznie sklasyfikować ich gatunku muzycznego, lecz jest mu zdecydowanie najbliżej do rocka. Audioties występował na jednej scenie z takim artystami i zespołami jak Ewelina Lisowska, Red Lips, KSU, Farben Lehre, TSA, Cree, Dżem, czy Luxtorpeda. 

Obecnie Audioties promuje swoją nowo wydaną EP-kę, na której znajdują się m.in. numery takie jak „Czas”, „Wrzuć na luz” i „Karma”. 12 marca (piątek) o godz. 20:00 zespół zagra w ramach cyklu Estrada Studio Live. Koncert będzie transmitowany bezpłatnie w sieci na facebookowym kanale Estrady Rzeszowskiej i estradowym kanale na Youtube.   

Na koncercie usłyszycie także nowości, nad którymi Audioties pracował podczas lockdownu. – Setlistę układamy tak, żeby była jak najbardziej energetyczna. Mamy nadzieję, że pomimo formy online będziecie mogli poczuć się chociaż częściowo jak na prawdziwym koncercie – zapowiada Audioties. 

Estrada Studio Live

To cykl koncertów online organizowanych przez Estradę Rzeszowską w Estrada Studio.  Swoje koncerty zagrali już Rockaway, Tension Zero i Gypsy and The Acid Queen. Artyści zapraszani do projektu są reprezentantami różnych nurtów muzycznych. Łączą ich natomiast podkarpackie korzenie.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama