Reklama

Rzeszów jest jedynym polskim miastem nagrodzonym przez Europejskie Stowarzyszenie Badań Jakościowych (European Society for Quality Research ESQR) za Najlepsze Praktyki 2013. Nagrody wręczono w Wiedniu.

[Not a valid template]

 

Nagrody za Najlepsze Praktyki przyznawane są od 14 lat. Otrzymują je różnego rodzaju instytucje w uznaniu za ich wyjątkowe osiągnięcia, dynamiczny rozwój i innowacyjne strategie zarządzania.

„Nagrodzone instytucje wybierane są przez ESQR na podstawie ankiet, opinii konsumentów oraz badania rynku i opinii publicznej. Proces wyłaniania opiera się na badaniach opartych na źródłach publicznych, publikacjach oraz kampaniach reklamowych, projektach charytatywnych, projektach izb przemysłowo-handlowych, wystawach i targach” – poinformował Urząd Miasta w Rzeszowie.

W tym roku nagrody przyznano 76 instytucjom z 59 krajów z całego świata. Wśród całego grona nagrodzonych renomowanych firm, instytucji i organizacji z Europy, Azji, Afryki, Ameryki i Australii znalazł się Rzeszów jako jedyne miasto z Polski i jedno z zaledwie kilku miast Europy.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w reprezentacyjnej sali luksusowego hotelu Park Hotel Schönbrunn w Wiedniu.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: