Fot. Urszula Chrobak / Rzeszów News. Na zdjęciu Haydamaky podczas koncert ESK 2014

Masz ciekawy pomysł na wydarzenie kulturalne, które może się odbyć podczas Europejskiego Wschodu Kultury 2021? Zgłoś się do Estrady Rzeszowskiej.

Mimo że wciąż trwa epidemia koronawirusa Estrada Rzeszowska nie próżnuje i już szykuje kolejny sezon kulturalny dla mieszkańców. Nie od dziś wiadomo, że najważniejszą imprezą w Rzeszowie jest Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury. W 2021 roku ESK ma się odbyć w dniach 25-27 czerwca.

Dlatego, jeśli masz ochotę być częścią tego wielkiego wydarzenia, zgłoś się wraz ze swoim przedsięwzięciem artystycznym do 31 grudnia do godz. 12:00. Estrada Rzeszowska poszukuje ciekawych projektów z zakresu m.in. teatru, tańca, performance, literatury, muzyki, fotografii, filmu, sztuk wizualnych, warsztatów, czy animacji.

Zadania powinny polegać na przygotowaniu i pełnej realizacji projektów artystycznych z uwzględnieniem zagadnień tematyki związanej z krajami Partnerstwa Wschodniego (Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Gruzji, Mołdawii i Ukrainy).

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Oferty należy przesyłać na adres: sekretariat@estrada.rzeszow.pl lub pocztą tradycyjną z dopiskiem „oferta na realizację zadania w ramach festiwalu Wschód Kultury – Europejski Stadion Kultury 2021”. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie stadionkultury.pl

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama