Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Głód mody z wielkiego świata w Rzeszowie zaspokoi autorski salon mody Evy Minge. Otwarcie w piątek w Millenium Hall.

Miłośnicy mody, a szczególnie Evy Minge, będą zachwyceni, ponieważ od piątku (23 listopada) w Rzeszowie, a dokładnie w Millenium Hall zostanie otworzony pierwszy salon znanej polskiej projektantki. Do tej pory w Polsce powstały tylko dwa – w Warszawie i Zielonej Górze. Od piątku najnowszą kolekcję Minge „Mon Amour” będzie można oglądać także w Millenium Hall.

– Salon znajduje się na poziomie 0, w strefie Premium. Warto do niego zajrzeć i poznać jesienno-zimową kolekcję. Na kupujących czekają atrakcyjne rabaty. Klientki salonu spodziewać się mogą także zaproszeń na pokazy najnowszej kolekcji Evy Minge organizowane specjalnie w Millenium Hall – zapowiada Karolina Orzech, przedstawicielka rzeszowskiej galerii handlowej.

Eva Minge od przeszło 20 lat zajmuje się luksusowym wzornictwem przemysłowym ubrań i akcesoriów. Jest autorką linii „Eva Minge”, gdzie znajdziemy ubrania zarówno na spotkania biznesowe, koktajlowe, a także na wieczorowe wyjścia, czy sportowe treningi. W dorobku Minge znajdziemy także ubrania dla kultowych lalek Barbie.

Zdjęcie: Materiały prasowe

Projektantka swoje ubrania prezentowała m.in. na pokazach mody w Berlinie, Mediolanie, Wiedniu, Barcelonie, Rzymie, Paryżu, Montrealu, czy Nowym Jorku. Minge otrzymała także tytuł „Next Couture” od włoskiej izby modowej Alta Moda Alta Roma.

Eva Minge była także jedną z tych osób, które dbały o garderobę Jolanty Kwaśniewskiej, gdy sprawowała ona funkcję pierwszej damy. Od kilku lat dba także o wizerunek uczestniczek Miss Polonia i Elite Model Look.

W 2005 roku za zasługi w rozwój kultury Rzymu Minge otrzymała medal imienny z rąk Silvio Berlusconiego. Projektantka bierze udział regularnie także w nowojorskich pokazach. W 2011 r. po raz pierwszy w USA zaprezentowała swoją kolekcję „Solidarit”.

Kreacje Evy Minge nosiły takie znane postaci jak: piosenkarki Kelly Rowland i Cheryl Cole, aktorka Paris Hilton, czy żona prezydenta Stanów Zjednoczonych Ivana Trump.

Zdjęcie: Materiały prasowe

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: