Reklama

W rzeszowskim Heliosie przy Powstańców Warszawy można obejrzeć debiut reżyserski Weroniki Migoń, komedię „Facet (nie)potrzebny od zaraz”.

[Not a valid template]

 

Historia stara jak świat. Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, stara ułożyć sobie życie na nowo. Sytuację  singielki „z odzysku” komplikuje stary zakład, zgodnie, z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na “starą pannę”, nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) – koleżanki ze szkoły.

Za namową przyjaciółki – Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać chłopaków, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić, czy gdzieś po drodze nie przegapiła wielkiej miłości i czy któryś z “byłych” nie jest tym jedynym. Czy szczęśliwą “siódemką” okaże się uwielbiany przez studentki wykładowca Ksawery (Paweł Małaszyński), popularny aktor Tomek (Bartosz Porczyk), wzięty kompozytor Michał (Maciej Stuhr), zbuntowany romantyk Łysy (Marcel Sabat), właściciel modnego klubu Janek (Czesław Mozil) lub poznany na ostrym dyżurze przystojny lekarz (Michał Żebrowski)? Sześciu facetów i dziewczyna, która wciąż nie znalazła prawdziwej miłości… albo ją przegapiła. A może miłość to nie wszystko?

httpv://www.youtube.com/watch?v=31dKwE4nXuM#t=12

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: