Reklama

Ferie w mieście? Nie musi być nudno! Taniec, fotografia, kino, a może łyżwy? W Millenium Hall w Rzeszowie od 20 do 31 stycznia na dzieci czeka moc atrakcji. Przygotowało je również Centrum Handlowe Plaza. 

W Millenium Hall na każdy dzień od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 15.00 czekać będą zajęcia taneczne w Studio Tańca Iskra, film w Multikinie lub kinie 7D, warsztaty fotograficzne w pierwszym tygodniu ferii i zabawy w języku angielskim w drugim, zajęcia organizowane przez Stowarzyszenie Siemacha oraz szaleństwo na placu zabaw w Fantazji. Dla chętnych dzieci przewidziana jest jazda na lodowisku. W Fantazji serwowane będą słodkie przekąski, soczki oraz popcorn. Wszystko to za jedyne 33 zł dziennie.

Podczas przerwy na posiłek istnieje możliwość dostarczenia dziecku własnego prowiantu lub za dodatkową opłatą 8,5 zł zestawu z restauracji Subway, na który będzie się składała kanapka z wędliną, serem i świeżymi warzywami i napój. Zapisy dzieci od lat 7 będą odbywać się w Punkcie Informacyjnym każdego dnia o godzinie 10. Istnieje możliwość zapisania dzieci na poszczególny dni ferii, a także na całe 10 dni.

Rodzice proszeni są o przygotowanie dla dzieci butów na zmianę i ciepłe ubranie, gdyby chciały korzystać z lodowiska. Dzieci przebywać będą na terenie Centrum pod opieką animatorki.

Nie tylko Millenium Hall ma propozycje dla dzieci. Rzeszowska Plaza rozpoczyna ferie spektaklem pt. „Opowieści rzeszowskie” w wykonaniu Teatru Maska. Już w najbliższą niedzielę (19 stycznia) występ będzie można zobaczyć dwa razy o godzinie 12:00 i 14:30 na parterze centrum handlowego.

Spektakl Teatru Maska to nie jedyna atrakcja, którą Plaza Rzeszów przygotowała dla dzieci. W niedzielę 26 stycznia 2014 r. odbędzie się Karnawałowe Show. Wystąpią dla dzieci klauni i szczudlarze. Główną atrakcją tego dnia będzie występ finalistów telewizyjnego programu „Mam Talent”, czyli Trio Akrobat Team. Karnawałowe Show w rzeszowskiej Plazie potrwa od godziny 12:00 do 18:00.

Wszystkie atrakcje przygotowane przez Centrum w czasie Ferii Zimowych są bezpłatne.

Szczegóły dotyczące Ferii z CH Plaza Rzeszów można znaleźć na stronie internetowej plazarzeszow.pl oraz na facebooku.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: