Zła wiadomość dla fanów hip-hopu, rapu, reggae, ragga, dancehallu i funku. W tym roku nie odbędzie się w Rzeszowie trzecia edycja festiwalu ArtDeRue.

Organizatorzy festiwalu poinformowali o tym na Facebooku.

„W związku z dużymi zmianami w życiu członków ekipy z przykrością informujemy, że tegoroczna edycja festiwalu w chwili obecnej nie dojdzie do skutku. Zastanawiamy się, by w jakiś sposób zrekompensować Wam brak imprezy, ale na ten moment nie możemy podać szczegółów.

Podczas kilkunastu lat działalności były momenty triumfu i porażek, teraz wszystko stanęło na życiowym zakręcie, ale nadal ARTdeRUE jest w naszych sercach i na długo pozostanie. Nie poddajemy się, ale na ten moment wycofujemy się z działalności scenicznej.

Advertisement

Na pewno będą się pojawiały mniejsze imprezy klubowe a może i nawet urodzinowa wersja, ale duże projekty nieodwołalnie zostają zamrożone” – napisali organizatorzy.

W organizację festiwalu ArtDeRue był zaangażowany rzeszowski raper Bartek „Eskaubei” Skubisz. W październiku ub. r. podczas drugiej edycji festiwalu wystąpiło 11 artystów, m.in. Pokahontaz, Ten Typ Mes i GrubSon.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama