Zdjęcie: Materiały prasowe

Miłośnicy „planszówek” będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na Festiwalu Gier Planszowych, który będzie się odbywał przez dwa najbliższe weekendy (14-15 października  oraz 21-22 października) w salonie Empik w Millenium Hall w Rzeszowie.

Festiwal Gier Planszowych to impreza dla osób, które szukają wartościowego sposobu na wspólne spędzenie czasu ze znajomymi i rodziną.

Dwa najbliższe weekendy wypełnią spotkania oraz warsztaty z wydawcami i twórcami gier (Trefl, Egmont, Hasbro, Fox Games, Rebel, Nasza Księgarnia, Tactic), którzy zaprezentują gry dla osób w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.

Początkujący będą mogli zagrać z tymi, którzy już wcześniej złapali bakcyla. Pojawią się także propozycje dla bardziej wymagających i doświadczonych graczy. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci. Odwiedzając kolejne stanowiska, uczestnicy będą mogli przetestować ofertę gier rodzinnych, w których o sukcesach decyduje zręczność i refleks.

Organizatorzy przygotowali także konkursy z nagrodami, oraz rabaty na zakup określonych gier.

Festiwal odbędzie się w salonach Empik w 10 miastach Polski. W Rzeszowie w Empiku w Millenium Hall (al. Kopisto 1). Festiwal będzie się odbywał w soboty i niedziele (14-15 października  i 21-22 października) w godzinach 12:00-18:00. Wstęp bezpłatny.

(mo)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama