Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

W środę 17 stycznia rozpocznie się sprzedaż biletów na Koncert Galowy 8. Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” w Rzeszowie. W programie recitale Michała Szpaka i Roberta Janowskiego. 

8. Festiwal „Piosenka w Meloniku”, organizowany przez Rzeszowski Dom Kultury, odbędzie się w dniach 8-10 lutego br.  Tegoroczna edycja jest drugą o zasięgu ogólnopolskim oraz pierwszą organizowaną w formule trzydniowej.

8 lutego w RDK filia Słocina zorganizowane zostaną warsztaty wokalne z Robertem Janowski, w których wezmą udział zakwalifikowani do finału wokaliści z całej Polski.

Dzień później, czyli 9 lutego, o 11:00 w Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego rozpocznie się Finał 8. Festiwalu „Piosenka w Meloniku”. Przed publicznością zaprezentują się wyłonieni w drodze eliminacji finaliści, których sceniczne występy oceni profesjonalne jury w składzie: Robert Janowski, Michał Szpak i Bożena Stasiowska-Chrobak. 

– Jurorzy wyłonią zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych oraz zdobywcę Grand Prix, który otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł – poinformował Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury.  Wstęp na konkursowe przesłuchania jest bezpłatny.

Trzeci dzień Festiwalu to Koncert Galowy, który odbędzie się 10 lutego o 18:00 w sali koncertowej Wydziału Muzyki UR przy ul. Dąbrowskiego 83.  W programie znajdą się recitale Michała Szpaka i Roberta Janowskiego, jak również występy nagrodzonych podczas Finału laureatów.

Bilety na Koncert Galowy w cenie 50 zł będą dostępne do nabycia w siedzibie RDK (ul. Staromiejska 43a) oraz na stronach: www.rdk.rzeszow.pl i biletyna.pl. Sprzedaż biletów zostanie uruchomiona w środę 17 stycznia o 12:00.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy są dostępne na stronie www.rdk.rzeszow.pl.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama