Fot. Marcin Tumasz / Materiały prasowe

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza do udziału w konkursie tanecznym „Rzeszów of Senior Dance”, który odbędzie się 22 września. W konkursowym jury zasiądzie znany ukraiński tancerz i choreograf – Żora Korolyov.

Konkurs jest organizowany w ramach wrześniowego cyklu „Senior w Mieście”, a zgłoszenia uczestników trwają do 6 września. „Senior w Mieście” zadebiutował w Rzeszowie w 2018 r. i zyskał szybko wielkie grono sympatyków. Tegoroczna edycja będzie nie tylko czasem organizacji znanych i lubianych przez seniorów inicjatyw miejskich, ale także zaprezentowania nowości, jaką jest festiwal taneczny „Rzeszów of Senior Dance”.

„Rzeszów of Senior Dance” to konkurs adresowany do wszystkich tancerzy powyżej 60. roku życia, w którym mogą wziąć udział soliści, duety, zespoły z ośrodków kultury, klubów, Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz innych ośrodków edukacji tanecznej. Konkurs odbędzie się w niedzielę 22 września o 10:00 w RDK filia Staromieście (ul. Staromiejska 43a).

Uczestnicy rywalizować będą ze sobą w kategoriach tańca nowoczesnego, ludowego i towarzyskiego, a ich występy oceni i nagrodzi profesjonalne jury, w którego składzie zasiądzie znany ukraiński tancerz i choreograf – Żora Korolyov.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Szczegółowe informacje na temat zgłoszeń do konkursu znajdziecie na www.rdk.rzeszow.pl.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama