Zdjęcie: materiały prasowe

Zaaranżowane na nowo utwory legendarnego zespołu The Police usłyszycie w niedzielę (4 września) podczas koncertu „Tribute To The Police Symfonicznie” na parkingu Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. 

„Tribute To The Police Symfonicznie” jest częścią drugiej edycji projektu „Filharmonia w plenerze”, który podczas tegorocznego lata organizowała Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie. Na poprzednich koncertach wystąpili m.in. Marcin Wyrostek, Valentyna Maslovska i zespół Bandonegro. 

W niedzielę (4 września) o godz. 18:00 rozpocznie się koncert „Tribute To The Police Symfonicznie”. Projekt tworzą̨: współpracująca m.in. z Michałem Urbaniakiem wokalistka jazzowo-soulowa Marta Król oraz Paweł Tomaszewski, pianista, kompozytor, aranżer, producent, profesor Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

W trakcie koncertu usłyszycie zaaranżowane na nowo utwory legendarnego, brytyjskiego zespołu rockowego The Police, który w 1976 roku założyli: Sting, Andy Summers i Stewart Copeland. 

– Nowe interpretacje oraz emocjonalne spojrzenie na melodię odkrywają̨ raz jeszcze głębię, potencjał i piękno znanych kompozycji. Wspaniałe aranżacje na sextet jazzowy poszerzony o orkiestrę symfoniczną autorstwa Pawła Tomaszewskiego odznaczają się zaskakującymi rozwiązaniami, twórczymi ideami oraz ciekawą instrumentacją – zapowiada filharmonia. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Kobieca wrażliwość Marty Król nadaje nowy charakter i wydźwięk oryginalnym, męskim wykonaniem. Stylistyka kompozycji oscyluje wokół jazzu i soulu, a przełamuje ją i dodaje elegancji wyjątkowa orkiestracja – zachęcają do udziału w koncercie organizatorzy.

Bilety na „Tribute To The Police Symfonicznie” kosztują 20 zł. Do kupienia na stronie internetowej filharmonia.rzeszow.pl – TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama