Reklama

Sieć kin Helios od marca rusza z nowym projektem poświęconym najmłodszym widzom. Filmowe Poranki ze Scooby-Doo dla dzieci już od najbliższej niedzieli (16 marca) w rzeszowskich kinach.

Pierwszy Filmowy Poranek ze Scooby-Doo odbędzie się o godzinie 10:30 w kinach Helios przy Powstańców Warszawy  oraz w Galerii Rzeszów.

Oprócz projekcji filmu, Helios zaprasza rodziców i dzieci do udziału w konkursach, wspólnej zabawy połączonej z… prawdziwym dreszczykiem emocji. Dzieci otrzymają również gadżety ze Scooby-Doo.

Cykl Filmowych Poranków ze Scooby-Doo będzie odbywał się, w co drugą niedzielę miesiąca.

Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-8 lat w towarzystwie ich opiekunów. W ramach projektu wyświetlane będą zarówno filmy długo- jak i krótkometrażowe. Każde spotkanie rozpoczną kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

– zabawy i konkursy z animatorem (10-15 min.)

– projekcja – zestaw bajek lub film (60-70 min.)

Specyfika seansu filmowego:

– dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności

– pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali (półmrok)

– upominek dla każdego młodego uczestnika seansu (balonik, wiatraczek, itp.)

Cykl rozpoczyna film z 2013 roku „Scooby-Doo! Upiór w operze”.

Scooby-Doo, Kudłaty i Brygada Detektywów, udają się do Chicago na konkurs talentów, wycieczkę po muzeach i degustowanie ogromnych ilości pizzy. Do ścisłego finału programu “Talent Star” zakwalifikowali się Fred i Daphne. Konkurencja jest jednak przerażająca – program nadawany jest z gmachu stuletniej opery, nawiedzanej przez szczególnie mściwego Upiora…

Kolejny Filmowy Poranek ze Scooby-Doo odbędzie się 30 marca o godzinie 10:30 – wyświetlony zostanie film „Scooby-Doo! Maska błękitnego sokoła”. Tym razem Scooby Doo i jego przyjaciele pojadą do słonecznej Kalifornii.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: