Grafika urodzinowa kin Helios w Rzeszowie

15 i 16 października br. kina Helios w Rzeszowie świętują swoje 10-te i 20-te urodziny. Na widzów czekają premierowe seanse, jubileuszowy konkurs z fantastycznymi nagrodami oraz wyjątkowa cena biletów – tylko 16,90 zł.

Z okazji urodzin obowiązywać będą wyjątkowe cena biletów. Tylko 16,90 zł w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”. Natomiast przy zakupie w dniu seansu 18,90 złotych na wszystkie seanse.

Urodzinowe premiery

Na fanów rodzimych produkcji czekać będą między innymi poruszająca biografia „Ania”, produkcja o legendarnym polskim okręcie „Orzeł. Ostatni patrol” oraz historia o początkach polskiego kapitalizmu „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”. Ponadto widzowie będą mogli wybrać się na komedię romantyczną „Miłość na pierwszą stronę”, brawurową polską produkcję „Apokawixa”, a także „Amsterdam” – komedię w wyjątkowo gwiazdorskiej obsadzie.

Urodziny - kina Helios w Rzeszowie
Grafika: sieć kin Helios

Hulajnoga elektryczna i romantyczna kolacja

W sobotę, 15 października br., rozpocznie się wielki konkurs, w którym główną nagrodą będzie hulajnoga elektryczna. To nie koniec, ponieważ pula nagród jest znacznie szersza. Konkursowicze mogą wygrać romantyczną kolację w Restauracji Esencja (z noclegiem w Hotelu Ambasadorskim), karnet VIP z dwudziestoma zaproszeniami do kina oraz prezenty jubilerskie i karty podarunkowe do APART oraz W.KRUK. Widzowie obu rzeszowskich kin Helios będą mieli także okazję spróbować szczęścia w filmowych quizach z Kołem Fortuny. Najmłodsi kinomani spotkają „Ludzika Popcorn”.

Szczegóły dotyczące repertuaru filmowego oraz wielkiego konkursu dostępne są na www.helios.pl.

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama