Zdjęcie: Materiały WSIiZ w Rzeszowie

Znajomość języków jest dziś niezbędna na rynku pracy. Na Podkarpaciu stale przybywa międzynarodowych firm. Trudno dziś znaleźć ogłoszenie o pracę, w którym nie ma na liście wymagań dobrej znajomości języków. Najważniejszym z nich ciągle pozostaje angielski. Ale z racji współpracy gospodarczej, pilnie potrzeba także specjalistów posługujących się językiem chińskim. Takie właśnie studia, jako jedyna uczelnia na Podkarpaciu, oferuje Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Filologia angielska we WSIiZ ukierunkowana jest głównie na sektor biznesowy i jego międzynarodowy charakter oraz wynikające z tego zapotrzebowanie na umiejętności językowe – zarówno w zakresie bezpośrednich kontaktów biznesowych, jak i wykonywania tłumaczeń. To jedyny taki kierunek na Podkarpaciu

Oprócz perfekcyjnej znajomości języka angielskiego, nauczysz się komunikować po chińsku. Parterem tych studiów jest Anshan Normal Uniwersity – jeden z nielicznych chińskich uniwersytetów posiadających profesjonalną szkołę nauki języka chińskiego dla obcokrajowców.

Będziesz zgłębiać wiedzę z zakresu przedmiotów tradycyjnie wchodzących w skład programu nauczania filologii angielskiej oraz języka chińskiego, a zajęcia z języka chińskiego realizowane będą przez lektorów chińskich.

Otrzymasz niepowtarzalną szansę wyjazdu na semestr lub rok do uczelni partnerskiej na intensywny kurs języka chińskiego(6 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu), po czym otrzymasz dyplom ukończenia kursu i będziesz mógł uzyskać certyfikat językowy (studenci pokrywają jedynie koszty dojazdu; zakwaterowanie i wyżywienie opłaca uczelnia).

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Będziesz przygotowany do podjęcia pracy w charakterze tłumacza języka chińskiego i angielskiego w firmach realizujących wystawy, targi, konferencje i szkolenia międzynarodowe oraz w wydawnictwach publikujących literaturę anglojęzyczną lub chińską.

Co o tym myślisz? Warto poznać język i kulturę najważniejszej gospodarki świata! Ta wiedza i te umiejętności na pewno w przyszłości zaprocentują!

Podanie na studia możesz złożyć tylko do 30 września 2017 roku. Nie czekaj!

Dowiedz się więcej na wsiz.rzeszow.pl

Reklama