Zdjęcie: Monolith Films / Materiały prasowe
Reklama

Oscarowy finał Piątkowej Strefy Relaksu na osiedlu Budziwój w Rzeszowie. W piątek (15 lipca) w plenerze zobaczycie film „La La Land”.

„Kino Plenerowe” to ostatnie wydarzenie w Piątkowej Strefie Relaksu, cyklu cotygodniowych imprez, podczas których mieszkańcy odpoczywali na leżakach, czytali książki, grali w planszówki czy pili lemoniadę. Odbywały się także rodzinne warsztaty malowania na wodzie, pokaz Bajki Piaskiem Malowanej „Kopciuszek” oraz spotkanie „Przygoda ze sztuką”.

Ostatnia Piątkowa Strefa Relaksu na os. Budziwój odbędzie się w piątek – 15 lipca, na placu przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country przy ul. Herbowej 3. Relaks rozpocznie się o godz. 20:00, a o 21:00 wystartuje „Kino Plenerowe”, zobaczycie nagrodzony wieloma nagrodami film „La La Land”. 

„La La Land” to komediodramat muzyczny (USA) w reż. Damiena Chazelle’a z 2016 r. W rolach głównych Ryan Gosling i Emma Stone. Obraz przybliża losy dwojga młodych ludzi, jazzowego pianisty, który chce otworzyć własny klub, a także dziewczyny, która śni sen o własnym „american dream”, marząc o karierze aktorki, ponosząc zaś klęskę za klęską. 

Obraz zdobył 6 Oscarów, 7 Złotych Globów oraz 5 nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama