Zdjęcie: UEFA Champions League
Reklama

W najbliższą sobotę (1 czerwca) zostanie rozegrany finał Ligi Mistrzów, w którym zagrają dwie angielskie drużyny: Liverpool i Tottenham. Mecz będzie można obejrzeć na ekranach kin Helios, także w Rzeszowie. 

To, co wydarzyło się w półfinałach tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA z pewnością przejdzie do historii światowego futbolu. W rundzie rewanżowej dwa kluby skazywane na porażkę odwróciły losy dwumeczu i rzutem na taśmę wywalczyły wymarzony finał. Liverpool wyeliminował słynną Barcelonę, a Tottenham pokonał Ajax Amsterdam.

Transmisję ze stadionu Wanda Metropolitano w Madrycie w sobotę o 21:00 będzie można zobaczyć na ekranach wszystkich kin sieci Helios. Po przebiegu półfinałów nikt nie podejmie się typowania faworyta, jednak pewne jest, że w tym spotkaniu na szczycie może wydarzyć się absolutnie wszystko, a emocje kibiców sięgną zenitu.

Sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na brawurowy finał najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie. Bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/liga_mistrzow oraz w kasach kin Helios w całej Polsce.

Dla Czytelników Rzeszów News mieliśmy 8 pojedynczych zaproszeń – po 4 w kinach przy al. Powstańców Warszawy oraz w Galerii Rzeszów (al. Piłsudskiego). Aby je otrzymać, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: kto trenował AC Milan w pamiętnym finale LM w 2005 roku z Liverpoolem?

Na odpowiedzi czekaliśmy do piątku (31 maja) do godz. 16:00. Zainteresowanie zaproszeniami było ogromne. Dostaliśmy od Was masę odpowiedzi, nie wszystkie jednak były prawidłowe. Trenerem AC Milanu w 2005 roku był Carlo Ancelotti.

Zaproszenia do kin Helios otrzymują: Mateusz Ziętek, Nina Zakrzewska, Kinga Chorzępa, Justyna, Justyna Rzeszutek, Piotr Wolański, Jacek Kowalski, Dominika Maciołek i Grzegorz Malinowski. Gratulujemy! Wszyscy zostali poinformowani o zdobyciu zaproszeń na Finał Ligi Mistrzów 2019 na ekranach kin Helios. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: