Zdjęcie: materiały promocyjne

Piątkowy koncert Małgorzaty Boć pod tytułem „Piosenki z dawnych lat” w Parku Jedności Polonii z Macierzą zakończy tegoroczne Senioralia Rzeszowskie.

Na koncert, który odbędzie się 1 października w parku przy al. Cieplińskiego, zaprasza Rzeszowski Dom Kultury. Wielki finał senioraliów będzie połączony z obchodami Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Impreza rozpocznie się o 18:00, a główną atrakcją wieczoru będzie darmowy koncert Małgorzaty Boć „Piosenki z dawnych lat”.

Senioralia Rzeszowskie w tym roku rozpoczęły się 18 września. Towarzyszyły im koncerty, potańcówki, wystawy, turnieje, warsztaty i prelekcje. W Rzeszowie gościli m.in. najstarsza didżejka w Polsce – DJ Wika, wokalista Robert Janowski i tancerz Rafał Maserak.  

Podczas finału senioraliów w Parku Jedności Polonii z Macierzą, oprócz koncertu Małgorzaty Boć, zostanie rozstrzygnięty konkurs na najbardziej aktywnego seniora, zaplanowano wernisaż wystawy fotograficznej „Senior w mieście”. 

Biuro organizacyjne senioraliów jest w RDK filia Dąbrowskiego przy ul. Dąbrowskiego 17. Biuro oraz jego infolinia (17 748 15 42) czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00. Informacje uzyskać można także pisząc na adres email: senioralia@rdk.rzeszow.pl, szczegółowy program jest na stronie senioralia.rdk.rzeszow.pl.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama