Fot. Damian Arciszewski / Intro Media

Tajemniczy mentalista, szalony duet „Włochate Dziki” i tyleż mroczny co fascynujący zespół progresywnego rocka – to niektóre atrakcje finału konkursu
„WSIiZ ma Talent” w IQ Club, który odbędzie się 12 grudnia w Rzeszowie. 

Spośród blisko 40 wykonawców podczas przesłuchań jury wybrało 16, którzy 12 grudnia (środa) o 19:00 zawalczą w IQ Club (ul. Sucharskiego 2) o tytuł najbardziej utalentowanego studenta Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W eliminacjach zaprezentowali się studenci z Polski, Hong-Kongu, Ukrainy, Kazachstanu i Tadżykistanu.

Koncert finałowy zapowiada się niezwykle interesująco. Magik a właściwie mentalista Jarosław Legońkoff zdeponował podczas castingu u jurorów kopertę z tajemniczą zawartością, najprawdopodobniej z przewidzianym werdyktem. Czy się sprawdzi? Co tak naprawdę jest w środku? Odpowiedź podczas finału.

Duet „Włochate Dziki” to rasowe ukraińskie techno, w którym technika wokalna nie jest na pierwszym planie. Po tym co pokazali podczas castingu i jak rozgrzali publiczność, na pewno trzeba będzie wzmocnić przed finałem systemy przeciwpożarowe i zapewnić artystom ochronę przed fanami.

Adam Kwaśnik specjalizuje się w repertuarze musicalowym. Finał wywalczył brawurową postacią śpiewającego księdza, warto zobaczyć czy przygotował na finał. W koncercie finałowym wystąpią też dwa zespoły rockowe, gitarzyści, tancerze oraz niezwykle nastrojowo śpiewające solistki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Podczas finału zostanie też ogłoszony zwycięzca konkursu plastycznego „WSIiZ art Talent”, który otrzyma nagrodę o wartości 500 zł.

W tym roku finalistów oceniać będą: Anna Czenczek (Centrum Sztuki Wokalnej), Adam Głaczyński (Radio Rzeszów) i Kornel Pieńko (Akademia Aktorska „Artysta”). Do wygrania jest nagroda główna o wartości 1500 zł (1000 zł za II i 500 zł za III miejsce), nagroda publiczności i dziennikarzy. Dodatkowe nagrody przyzna Centrum Handlowe Plaza.

Transmisję wydarzenia na profilu facebookowym WSIiZ przeprowadzą studenci z grupy medialnej intro.media pod okiem swoich wykładowców. Wstęp na finał VI „WSIiZ ma Talent” jest bezpłatny. 

Oprac. (ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama