Już w najbliższą niedzielę (24 styczna) w Rzeszowie odbędzie się koncert w ramach ogólnopolskiej trasy jednego z najpopularniejszych polskich zespołów metalowych, finalistów Must Be The Music, czyli Materii. Szczecinecka formacja promuje swoją najnowszą płytę „We Are Materia”.

Grali w Polsce przed Metallicą oraz na największych festiwalach muzycznych w naszym kraju a ostatnio także w Niemczech i Egipcie! Teraz czas na Rzeszów. Materia wystąpi klubie VINYL w najbliższą niedzielę. Zespół będzie supportowany przez formacje Mindfield oraz Silent Jester. Bilety w cenie 15 i 20 zł. Początek o godz. 19:00.

Materia promuje aktualnie swój najnowszy album „We Are Materia”. Zespół ma za sobą w 2015 r. bardzo udaną trasę u boku Decapitated oraz doskonale przyjęte występy m.in. na festiwalach Metal Blast w Egipcie i Wacken Opern Air w Niemczech.

Materia zajęła drugie miejsce w jednej z ostatnich edycji „Must Be The Music”. Zespół ma na swoim koncie szereg sukcesów w całym kraju, zespół grał u boku takich sław, jak Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Dog Eat Dog, Hunter, Decapitated czy Frontside.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Występowali na dużej scenie Przystanku Woodstock, na Festiwalu w Jarocinie, Sonisphere, otwierali Metalfest, gościli na scenach wielu festiwali w Polsce i zagranicą – ostatnio na Metal Blast 2015 w Egipcie. Aktualnie zespół skupia się na promocji swojej czwartej płyty zatytułowanej „We Are Materia”.

Muzyka Materii to ciężki, nowoczesny metal z progresywnymi ambicjami i licznymi odniesieniami do klasyki gatunku.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama