Zdjęcie: Piotr Woroniec jr / Rzeszów News

Logo bukmachera znajdzie się na strojach klubowych zawodników. Bukmacher będzie prowadzić także akcje skierowane do kibiców Asseco Resovii. Porozumienie ma obowiązywać do końca sezonu 2017/2018.

STS to największa legalna firma bukmacherska w Polsce. Współpraca firmy z Asseco Resovią zakłada, że logo bukmachera znajdzie się znajdzie na lewym rękawku strojów klubowych. Materiały informujące o sponsorowaniu przez STS pojawią się w czasie domowych spotkań Asseco Resovii na bandach reklamowych oraz w formie naklejki na parkiecie boiska.

Informacje o sponsorowaniu klubu przez STS pojawią się również podczas meczów na hali sportowej, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Asseco Resovii. Bukmacher będzie prowadzić także akcje skierowane do kibiców rzeszowskiego klubu. Porozumienie będzie obowiązywać do końca sezonu 2017/2018.

– STS wspiera polski sport. Nie ograniczamy się wyłącznie do sponsorowania polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Stale współpracujemy z szeregiem klubów sportowych z całego kraju – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Współpraca Asseco Resovii przez STS to debiut firmy bukmacherskiej w sponsorowaniu klubu siatkarskiego. – Podpisanie umowy z partnerem, który ma doskonałe rozeznanie wśród potencjału marketingowego klubów sportowych w Polsce ma znaczenie nie tylko biznesowe, ale również prestiżowe. Mam nadzieję, że podjęcie współpracy przyniesie obu stronom sukcesy sportowe, wizerunkowe oraz handlowe – mówi Bartosz Górski, prezes Asseco Resovii.

– Liczymy, że fani piłki siatkowej z Rzeszowa również docenią nasze zaangażowanie, które nie ograniczy się wyłącznie do ekspozycji logo w trakcie meczów. Planujemy prowadzić aktywności do nich skierowane zarówno podczas wybranych meczów, jak również przez internet – dodaje Mateusz Juroszek.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama