Znana firma doradcza Deloitte otworzy w Rzeszowie Regionalne Centrum Usług dla Audytu na Europę Środkową. Będzie ono działało od 1 czerwca br. Docelowo pracę w Centrum znajdzie 300 osób.

Regionalne Centrum Usług dla Audytu na Europę Środkową w Rzeszowie będzie częścią Centrum Usług dla Biznesu Deloitte. Nowa jednostka będzie zapewniać wsparcie dla działów audytu Deloitte w całym regionie.

Regionalne Centrum Usług dla Audytu będzie zajmować się przygotowywaniem dokumentów dla działów audytu, zbieraniem informacji na temat klientów i branż, koordynacją wybranych elementów bezpośrednich badań kontrolnych i weryfikacją sprawozdań finansowych.

– W Centrum planujemy zatrudnić specjalistów, którzy będą ściśle współpracować z zespołami audytu w biurach Deloitte w Europie Środkowej. Jesteśmy przekonani, że dzięki najwyższemu standardowi świadczonych usług z wykorzystaniem najlepszych praktyk i wiedzy oraz zastosowaniu innowacyjnych narzędzi analitycznych, będziemy działać skuteczniej na rzecz naszych klientów w całym regionie – mówi Wolda Grant z Deloitte Central Europe.

W Centrum Usług dla Audytu Deloitte w Europie Środkowej zatrudnienie znajdą nie tylko specjaliści z obszaru audytu, ale również absolwenci i studenci z doświadczeniem, ze specjalizacją z zakresu finansów, ekonomii lub technologii.

Nowa jednostka stanie się częścią Centrum Usług dla Biznesu Deloitte, działającego w Rzeszowie od września ub. r. Dotąd w jego skład wchodziły zespoły finansowo-księgowe, IT oraz zespoły świadczące usługi z zakresu zarządzania ryzykiem.

Centrum Usług dla Biznesu Deloitte pracuje dla biur firmy w 18 krajach Europy Środkowej. W krótkim czasie w stolicy Podkarpacia stworzono już 70 nowych miejsc pracy. Do 2021 roku zatrudnienie zostanie zwiększone do 300 osób.

– Dzięki nowoczesnym technologiom i know how naszych ekspertów, utworzenie nowego Centrum Usług dla Audytu w Rzeszowie umożliwi dostosowanie poziomu usług do potrzeb wynikających z dynamicznego rozwoju Deloitte. Mamy satysfakcję, że uruchamiając kolejne centra obsługi przyczyniamy się do rozwoju Rzeszowa i całego regionu podkarpackiego – mówi Ján Zoller, dyrektor Centrum Usług dla Audytu.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Przeczytaj jeszcze: Która część Rzeszowa atrakcyjniejsza? Gdzie kupować mieszkanie?

NaszGaj

Reklama