Firma Kudlik zlikwidowała bilety ulgowe w weekendy dla uczniów i emerytów

Niemiła niespodzianka dla rzeszowskich pasażerów, którzy korzystają z usług firmy przewozowej Kudlik. Zlikwidowała bilety ulgowe w weekendy dla uczniów i emerytów.

 

O sprawie poinformował nas jeden z Czytelników Rzeszów News, który w niedzielę doświadczył „niespodzianki”.

„Jechałem autobusem firmy Kudlik na trasie Boguchwała-Rzeszów. Okazało się, że przewoźnik w autobusie wywiesił z dnia na dzień informacje na temat taryfy biletowej, że nie ma ulg w weekendy dla uczniów i emerytów bez poinformowania pasażerów o tym wcześniej. Strona internetowa przewoźnika ostatnią aktualizacje ma 20 grudnia. Brak informacji na przystankach, co podważa informację wywieszoną w autobusie” – poinformował nas Czytelnik.

Rzeczywiście, w autobusach pojawiły się ogłoszenia, że Kudlik nie honoruje już ulg w weekendy dla uczniów i emerytów.

„Ze względu na brak zainteresowania Gminy Boguchwała refundacją stosowanych ulg handlowych dla emerytów oraz uczniów na bilety jednorazowe od dnia 4 marca 2017 roku zawieszamy sprzedaż biletów jednorazowych z ulgą handlową w soboty, niedziele i święta” – czytamy w komunikacie firmy przewozowej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Pasażerowie skarżą się nie tylko na brak informacji o likwidacji ulg z odpowiednim wyprzedzeniem, ale również na jakość świadczonych usług przez Kudlika.  

„Autobus był niesprawny i zagraża niebezpieczeństwu i życiu pasażerów. Drzwi latały w autobusie na wszystkie strony przed wysiadaniem, czy wsiadaniem. Trzeba było uważać na drzwi, żeby nas nie uderzyły. Jak wysiadałem, to drzwi nie chciały się otworzyć. Kierowca potraktował je z buta. Zresztą do sprawności autobusów tego przewoźnika można mieć wątpliwości, bo nie raz autobusy płonęły albo spaliły się doszczętnie, a sprawę zgłosiłem na policji” – napisał do nas Czytelnik Rzeszów News (imię i nazwisko do wiadomości redakcji).

Do tematu wrócimy.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama