Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Od środy, 30 października, FlixBus Polska uruchamia nową linię międzynarodową, dzięki której z Rzeszowa będzie można dojechać bezpośrednio do Czech, Niemiec, Belgii i Holandii.

Trasa linii N1310 jest następująca: Medyka – Przemyśl – Rzeszów – Tarnów – Kraków – Katowice – Żory – Jastrzębie-Zdrój – Ostrawa – Ołomuniec – Praga – Norymberga – Furth – Erlangen – Frankfurt n. Menem – Moguncja – Koblencja – Akwizgran – Bruksela – Antwerpia – Rotterdam.

– Nowe połączenie FlixBusa do Rotterdamu to przede wszystkim nowe możliwości podróży do Czech, Niemiec, Belgii i Holandii. Dodatkowo, dzięki nowej linii dojechać można bezpośrednio aż do siedmiu polskich miast, w tym do Krakowa, jednego z trzech głównych centrów przesiadkowych FlixBusa w Polsce – mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.

Autobus z Rzeszowa w kierunku Rotterdamu kursował będzie pięć razy w tygodniu, od środy do niedzieli o godz. 17:50. Bilety na wszystkie połączenia są już dostępne w sprzedaży na stronie flixbus.pl, w aplikacji mobilnej FlixBus oraz w ponad 700 stacjonarnych punktach sprzedaży.

W Rzeszowie bilety na podróż FlixBusem można kupić m.in. w punktach: PKS Rzeszów (ul. Grottgera 1) oraz w Biurze Podróży Janosik (ul. Kopernika 3/11).

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: