Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

48 krajowych i 31 zagranicznych miast – to oferta na sezon wiosenno-letni przewoźnika FlixbBus z Rzeszowa. Bilety można rezerwować aż do 6 listopada.

Wśród najciekawszych tras linii FlixBusa są: Warszawa – Skarżysko-Kamienna – Kielce – Busko-Zdrój – Rzeszów, Toruń – Łódź – Katowice – Kraków – Rzeszów, Lublin – Stalowa Wola – Rzeszów – Kraków – Katowice, Warszawa Okęcie – Rzeszów – Przemyśl – Medyka, Rotterdam – Mainz – Frankfurt – Praga – Kraków – Rzeszów.

W ofercie kierunków zagranicznych z Rzeszowa są również Antwerpia, Bruksela, Drezno, Düsseldorf, Ostrawa, czy Kolonia. Ponadto, z Rzeszowa autokarami FlixBusa dotrzemy bez przesiadek na lotniska w Warszawie (Okęcie i Modlin), Gdańsku oraz w Berlinie. Lista wszystkich połączeń wraz z przystankami jest na stronie: www.flixbus.pl/autobusy/rzeszow.

Ze względu na obecną sytuację w Europie część dodatkowych połączeń uruchomiono w przyspieszonym trybie, FlixBus wspiera Ukrainę, m.in. uchodźcy mają bezpłatne przejazdy. Większość połączeń wiosenno-letniego kalendarza miało ruszyć na początku kwietnia, ale wybuch wojny na Ukrainie sprawił, że niektóre wystartowały już w lutym. 

– Ze szczególnym uwzględnieniem kursów z przygranicznych miast. Tylko na liniach ukraińskich od momentu wybuchu wojny liczba pasażerów zwiększyła się aż trzykrotnie – mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce, Ukrainie i krajach bałtyckich.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama