Zdjęcie: fundacja "Mam marzenie"

Chcesz sprawić uśmiech na twarzy chorega dziecka? Zostań wolontariuszem fundacji „Mam marzenie”. 15 listopada w Rzeszowie spotkanie dla kandydatów. 

Ogólnopolska fundacja „Mam marzenie” działa od 2003 roku. Spełnia marzenia chorych dzieci w wieku 3-18 lat cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.

– Przez cały rok jesteśmy jak Święty Mikołaj. Ale nasze prezenty bywają niezwykłe: wizyta na planie filmowym, lot balonem, spotkanie z piłkarzami czy bal księżniczki – opowiadają koordynatorzy „Mam marzenie”. Fundacja spełniła już ponad 10 tys. marzeń dzieci.

Podczas spełnienia marzenia dziecku zawsze towarzyszy wolontariusz. I właśnie takich wolontariuszy poszukuje w Rzeszowie fundacja. Spotkanie dla kandydatów odbędzie się 15 listopada w salce na I piętrze przy Klasztorze oo. Dominikanów przy ul. Dominikańskiej 15.

– Jeśli chcesz uczynić świat lepszym miejscem dla tych, którzy potrzebują pomocy,
dołącz do nas! – zachęca fundacja „Mam marzenie”. 

Na spotkaniu dowiesz się, jak możesz zaangażować się w działalność fundacji, jakie zadania czekają na wolontariuszy i jakie korzyści płyną z bycia częścią fundacji. Na spotkanie weź ze sobą tylko dwie rzeczy: pozytywne nastawienie oraz gotowość do niesienia pomocy.

Spotkanie w Rzeszowie dla kandydatów na wolontariuszy „Mam marzenie” rozpocznie się o godz. 18:00. 

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama