Reklama

Władze Rzeszowa stawiają na promocję. Wspólnie z Fundacją Pro Progressio rozpoczynają promowanie miasta, jako miejsca atrakcyjnego dla inwestorów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

Fundacja Pro Progressio od ponad dwóch lat wspiera kampanie promocyjne polskich miast w kraju i za granicą. Dociera z informacjami o podmiotach m.in. do niemieckich, austriackich i szwajcarskich organizacji związanych z sektorem outsourcingowym.

Fundacja współpracuje z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Skandynawsko-Polską Izbą Gospodarczą, Niemieckim Stowarzyszeniem Outsourcingu, Sekcją Handlową Ministerstwa Gospodarki Izraela, Polską Izbą Handlowo-Przemysłową we Francji, stowarzyszeniami branży outsourcingowej i wieloma innymi organizacjami.

W ramach Fundacji Pro Progressio uruchomiono Klub Outsourcingu oferujący pakiety świadczeń informacyjno-promocyjno-reklamowych dla sektora publicznego i prywatnego, przy wykorzystaniu najważniejszych w Polsce mediów branży outsourcingowej – witryny internetowej OutsourcingPortal oraz magazynu Outsourcing&More.

Do tej pory ze wsparcia Klubu Outsourcingowego korzystało 8 miast – Bydgoszcz, Łódź, Trójmiasto, Lublin, Piła, Poznań, Radom i Szczecin. Na początku sierpnia 2014 r. w ramach Klubu Outsourcingu stałą współpracę z Fundacją Pro Progressio rozpoczął Rzeszów. Pro Progressio dociera z informacją o polskich miastach, w tym również o Rzeszowie, do tysięcy odbiorców w naszym kraju i poza jego granicami.

Stolica Podkarpacia z pomocą Fundacji chce zostać miastem rozpoznawalnym na polskiej i światowej mapie lokalizacji usług biznesowych.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Rzeszów jest jednym z polskich miast, w których żyje się najlepiej. W raporcie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego uplasował się tuż za Warszawą, Krakowem i Poznaniem. W stolicy Podkarpacia stale rośnie liczba mieszkańców, miasto dynamicznie się rozwija. Fachowcy twierdzą, że Rzeszów jest przykładem aglomeracji, która kładzie nacisk na dostosowanie procesów edukacyjnych do potrzeb biznesu już na poziomie szkół średnich.

Lokalni deweloperzy dostrzegają potrzeby branży outsourcingowej, a ich inicjatywy m.in. oddanie do użytku nowoczesnego budynku SkyRes Warszawska w 2015 r., sprawiają, że miasto staje się bardzo atrakcyjną lokalizacją dla inwestorów.

– Rzeszów ma ogromny potencjał, szczególnie w obszarach IT i prawa. To miasto, o którym śmiało można powiedzieć, że jest polskim zagłębiem innowacyjności. Jestem przekonany, że dzięki wspólnym działaniom Rzeszowa i Fundacji Pro Progressio, już niebawem stolica Podkarpacia trafi na listę miast odwiedzanych przez polskich i zagranicznych inwestorów z branży outsourcingowej stale poszukujących atrakcyjnych lokalizacji na rozwój wyspecjalizowanych centrów nowoczesnych usług dla biznesu – mówi Wiktor Doktór, prezes Fundacji Pro Progressio.

Doktór twierdzi, że Rzeszów rozbudowujący nowoczesne powierzchnie biurowe i dysponujący kadrą o profilu informatycznym, ekonomicznym i prawniczym jest lokalizacją, która spełnia wymagania sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

– Głównym celem wspólnych działań jest zwiększenie rozpoznawalności Rzeszowa na outsourcingowej mapie Polski, rekomendacja lokalizacji dla nowych inwestycji zagranicznych, ale także i rodzimych dostawców usług outsourcingowych – dodaje prezes Pro Progressio.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama